Lakimies Tapio Hokkanen

Tapio Hokkanen

OTM, lupalakimies, julkinen kaupanvahvistaja, osakas

puh. 040 826 8326 tapio.hokkanen@lakihhr.fi

 

Lakimies Jonne Rantanen

Jonne Rantanen

Varatuomari, OTM, lupalakimies, osakas

puh. 050 409 3979 jonne.rantanen@lakihhr.fi

 

Tuulia Engblom

Oikeustieteen ylioppilas

puh. 050 329 6333 tuulia.engblom@lakihhr.fi

 

Ei kuvaa.png

Oona Joutsenoja

Oikeusnotaari

oona.joutsenoja@lakihhr.fi

 

Lakimies Jan Huovinen

Jan Huovinen

OTM, lupalakimies, osakas

puh. 045 899 3303 jan.huovinen@lakihhr.fi

 

Lakimies Roope Raunio

Roope Raunio

OTM, lupalakimies

puh. 050 491 0828 roope.raunio@lakihhr.fi

 

VAC13 (1).jpg

Laura Hannula

Oikeustieteen ylioppilas

puh. 050 329 6333 laura.hannula@lakihhr.fi

 

Ei kuvaa.png

Noora Salonen

Oikeustieteen ylioppilas

noora.salonen@lakihhr.fi